• + 355 69 89 00 312
  • pjese@auto4albania.com
Sleek & Beautiful

AUTO 4 ALBANIA

Mirësevini në Auto 4

PJESË KËMBIMI TË PËRDORURA ORGJINALE

Përse duhet të zgjidhni Auto 4 ?

Ju ofrojmë pjesë këmbimi të përdorura orgjinale

Sleek & Beautiful

CILËSI

Auto 4 investon vazhdimisht për të sjellë vetëm pjesë cilësore.Përzgjedhja e pjesëve fillon që nga momenti i demontimit në vendin e origjinës.Të gjitha pjesët që nuk përmbushin standartet e Auto 4 eliminohen.

Sleek & Beautiful

GARANCI

Ç'do pjesë e tregëtuar shoqërohet me garanci.Nëse pjesa që keni blerë,nuk është e duhura,ju mund ta ktheni pa asnjë detyrim.Qëllimi i Auto 4 Albania është kënaqësia e klientit.

Sleek & Beautiful

SHUMICË & PAKICË

Në Auto 4 Albania do të gjeni çmime shumice dhe pakice.Nëse jeni një pikë shitje,në Auto 4 do të gjeni çmime të dedikuara për shitjen me shumic.

Shumëllojshmëri markash

Modelet më të reja

Sleek & Beautiful

Modelet fundit të makinave

Auto 4 rinovon vazhdimisht magazinën me modelt më te reja të makinave. Audi A3 Viti - 2011

Sleek & Beautiful

Modele të reja

Në Auto 4 do të gjeni pjesë për markat më të njohura të makinave. Mercedes C204 LOOK AMG 63 Viti=2012 Motorr=2.5 BlueTEC

Sleek & Beautiful

Sipërfaqe 1.500 m2

Gjithçka që ju duhet do ta gjeni vetëm në Auto 4

Sleek & Beautiful

Udhëtoni të sigurt

Vetëm duke blerë pjesë orgjinale do të keni siguri në makinën tuaj.

Artikujt e fundit

Punojmë vazhdimisht për klient të kënaqur

9 Dicembre, 2019 No Comments

PJESE KEMBIMI DURRES BMW X3

AUTO 4 ALBANIA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱! ➡️ VETËM PËR PJESË KËMBIMI ! 🎯 BMW X3 ✔️ Marka➡️BMW X3 ✔️ Cilindrata ➡️ 3.0 ✔️ Karburanti:NAFTË ✔️ Viti i prodhimit➡️ 2006 ✔️Kambio:Manual Për ç’do informacion jemi në shërbimin tuaj : 📲 069 89 00 312 📲 069 47 55781 Adresa :📮 Rr.Vëllazerimi Unaza e Re DURRËS.

PJESE KEMBIMI RANGE ROVER
9 Dicembre, 2019 No Comments

PJESE KEMBIMI RANGE ROVER VOGUE

➡️ VETËM PËR PJESË KËMBIMI ! 🎯 🔝RANGE ROVER VOGUE ✔️ Marka➡️RANGE ROVER VOGUE ✔️ Cilindrata ➡️ 3.0 ✔️ Karburanti:NAFTË ✔️ Viti i prodhimit➡️ 2006 ✔️Kamje:Automat Për ç’do informacion jemi në shërbimin tuaj : 📲 069 89 00 312 📲 069 47 55781 Adresa :📮 Rr.Vëllazerimi Unaza e Re DURRËS. #pjeskembimiRANGEroverVOGUE #PJESKEMBIMIDURRES #PJESERANGEroverVOGUE #PJESENEDURRES #AUTO4ALBANIA #AUTO4PJESECILESIGARANCI

2 Agosto, 2019 No Comments

PJESE KEMBIMI TE PERDORURA

Një nga prioritetet kryesore të Auto 4 Albania, është që ti përshtatet më së miri kërkesave të tregut, duke rinovuar vazhdimisht modelet makinanve. Ne punojmë në mënyrë konstante për të ruajtur ekuilibrin ndërmjet cilësis dhe çmimit. Nëse blini një pjesë e cila nuk i përshtatet automjetit t’uaj, juve ju lind e drejta ta ktheni atë […]

error

Më shumë info? Kontaktoni në:069 89 00 312 ose 069 47 55 781

Telefono tani !
Maps