FURNIZIMI I RI AUTO 4 ALBANIA DURRES

AUTO 4 ALBANIA NJOFTON ME KENAQESI SE SAPO KA MBERRITUR FURNIZIMI I RI NE DT 02/04/2021.
NJE SHUMELLOJSHMERI MARKASH PASUROJNE MAGAZINE TONE.
KUJDES!!! TE GJITHA PJESET TE IMPORUARA NGA VENDET E EU!
AUTO 4 ALBANIA TREGETON VETEM PJESE CILESORE PAS NJE PERZGJEDHJE TEJET TE KUJDESESHME!

NE AUTO 4 ALBANIA TE GJITHA PJESET SHOQEROHEN ME GARANCI PASI, CILESIA PER NE VJEN E PARA!

🆕 TEK AUTO 4 ALBANIA PJESE KEMBIMIMI TE PERDORUARE PER MODELE:
✔️GJERMANE-ITALIANE-FRANCEZE-JAPONEZE-KOREANE -ETJ
✔️ BENZ – WOLKSVAGEN – FORD – SEAT – SKODA – BMW – AUDI
✔️ RENAULT – PEZHO – CITROEN
✔️ FIAT – LANCIA
✔️ VOLVO – DR -XHEVROLET – HONDA – HYNDAI
🔷 Te gjitha pjeset e kembimit te disponueshme dhe ne gjendje shume te mire.
Për ç’do informacion jemi në shërbimin tuaj :
📲 069 89 00 312 📲 069 47 55781
Adresa :📮 Rr.Vëllazerimi Unaza e Re DURRËS.

LINI NJE PERGJIGJE

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *