PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MAZDA 6

PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MAZDA 6
➡️PJESE KEMBIMI TE PERDORURA !
🆕 MAZDA 6
✔️ Marka➡️ Mazda 6
✔️ Cilindrata ➡️ 2.0
✔️ Karburanti: BENZIN
✔️ Viti i prodhimit➡️ 2005
✔️ Kamje ➡️ Manual 6 MARSHA
🔷 Te gjitha pjeset e kembimit te disponueshme dhe ne gjendje shume te mire.
Për ç’do informacion jemi në shërbimin tuaj :
📲 069 89 00 312 📲 069 47 55781
Adresa :📮 Rr.Vëllazerimi Unaza e Re DURRËS.
Facebook:https://www.facebook.com/Auto4pjeseKembimiTePerdorura
 • GRUP TIMONI
 • TERMOSTAT
 • DINAMO
 • KIT VOLANTI
 • TURBIN
 • MOTORRINO
 • TAMBURE
 • RADIATOR
 • SEMIAKS I SHKURTER
 • PARAKOLP
 • KEMB MOTORRI
 • KOMPRESORE AC
 • DERE
 • DOREZ FRENASH
 • GOM REZERV
 • KRIK
 • IRIQ
 • ABS
 • APARATUR AC
 • PAKET HAPJE AJRI
 • REZISTENC RADIATORI
 • POLEXHO KOLLODOKU

LINI NJE PERGJIGJE

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *