• + 355 69 89 00 312
  • pjesauto4@gmail.com

Archivio dei tag KIT FREKSIONI AUDI

BOBINA AUDI-BMW-VOLKSWAGEN-PEUGEOT-RENAULT-OPEL-MERCEDES BENZ,FIAT ETJ

📮 #BOBINAAUTO4ALBANIA
➡️ Ne Auto 4 Albania do te gjenI BOBINA per nje shumellojshmeri modelesh!
Sjellim ne vemendjen t’uaj disa modele Bobinash:

⚙ BOBIN OPEL ASTRA VITI 2007
⚙ BOBIN OPEL MERIVA 2007
⚙ BOBIN OPEL CORSA NGA 2002 DERI 2010
⚙ BOBIN OPEL AGILA 2004
⚙ BOBIN FORD FIESTA 2004
⚙ BOBIN FORD FOCUS 2005
⚙ BOBIN FIAT PUNTO NGA 2001 DERI 2016
⚙ BOBIN ALFA MITO 2010
⚙ BOBIN ALFA 156 VITI 2005
⚙ BOBIN LANCIA Y VITI 2007
⚙ BOBINA PEZHO 206 NGA 2001 DERI 2007
⚙ BOBINA PEUGEOT 207
⚙ BOBINA XSARA PICASSO VITI 2001 DERI 2006
⚙ BOBINA DACIA SANDERO VITI 2009
⚙ BOBINA RENAULT CLIO VITI 2001 DERI 2008
⚙ BOBINA RENAULT MEGANE VITI 2006
⚙ BOBINA VOLKSWAGEN POLO VITI 2001 DERI 2009
⚙ BOBINA VOLKSWAGEN LUPO VITI 2004
⚙ BOBINA GOLF 4 VITI 2001
⚙ BOBINA TOYOTA YARIS VITI 2001 DERI 2006
⚙ BOBINA TOYOTA AYGO VITI 2008

#AUTO4ALBANIA #PJESEkembimiORGJINALEBOBINA
Për ç’do informacion jemi në shërbimin tuaj :
📲 069 89 00 312 📲 069 47 55781
Adresa :📮 Rr.Vëllazerimi Unaza e Re DURRËS.
#BobinaVolkswagenPasat2008 #PJESEVolkswagenPasat2008
#PjeseFordGalaxy2011
#AUTO4ALBANIABobina#fiatAuto4AlbaniaDurres #autoBobina#alfaromeoAuto4AlbaniaDurres #pjese #lanciaAuto4AlbaniaDurres #makinaAuto4AlbaniaDurres #pjes #audi #benz #jeep #alfa #pjeseKembimi #pjeseKembimiPerPjes #MakinaPerPjesKembimi #PjeseKembimiPerMakinaTePerdorura #Auto4Durres #PikeMakinashVolkswagenPasat2008 #MakinaTeNdryshme #PjesNeDurresVolkswagenPasat2008 #PjeseKembimiNeDurres #Auto4DurresPjeseKembimiVOLKSWAGENPASAT2007 #DurresPjeseKembimi #CmimiPjeseKembimi #PjeseKembimiLireFordGalaxy #PjeseKembimiCilesore #PjseCilesoreBobina #CilesiBobina #KorrektesiBobina #Auto4AlbaniaDurresBobina

#PasionPerMakina #PjeseAudiDurjeseVolkswagenDurres #shasimakineAuto4AlbaniaDurres #kamjeAuto4AlbaniaDurres #filtriAuto4AlbaniaDurres #volant #seatBOBINA #audiBobina #amortizatorbagazhi #motorrinoBobina #turbo #maskarino #oficin #mekanik #golf #motorrkompletAuto4AlbaniaDurres #uraMakinash #kroskot #mbrojtesegomeAuto4AlbaniaDurres #rripasigurimiAuto4AlbaniaDurres #parafango #kilometrazhVOLKSWAGENPASAT2007 #bokseFordGalaxy #fenerVOLKSWAGENPASAT2007 #radiatorVOLKSWAGENPASAT2007 #tambureVOLKSWAGENPASAT2007 #shpatull #levamarrshiFordGalaxy #kapakajriFordGalaxy
#kasetofon #stopa #tapiceridyeresh #Pjeseaudi #euroricambi #amortizator #serbetin #depresor #brava #sami #kofano
#parakolpmbrapakolp #grupTimoni #disqeAuto4AlbaniaDurres #dinamo #likeAuto4AlbaniaDurres #pompa #klimaAuto4AlbaniaDurres #Albania #dyerFordGalaxy #sedileFordGalaxy #motorrxhami #timonFordGalaxy #absAuto4AlbaniaDurres

#antinebiaVOLKSWAGENPASAT2007 #bagazhe #pompsarbatoriAuto4AlbaniaDurres #grushtaVolkswagenPasat2008 #bidonaVolkswagenPasat2008 #airbagVolkswagenPasat2008 #egrVolkswagenPasat2008 #pasqyraAuto4AlbaniaDurres #Auto4AlbaniaDurres

pjese kembimi per #mercedes #benz AUTO 4 DURRES
pjese kembimi ford AUTO 4 DURRES
pjese kembimi per makina v#olkswagen AUTO 4 DURRES
pjese kembimi #AUTO 4 #DURRES
pjese kembimi opel AUTO 4 DURRES
pjese kembimi per makina #japoneze AUTO 4 DURRES
pjese kembimi AUTO 4 DURRES
Pjese Kembimi te #perdorura Durres
Pjese te perodorura #kembimi.
Pjese kembimi Importi.
Radiatorë dhe Interkulerë
Sete Freksioni Disk-Specidisk-Volant
#Amortizatorë
#KokaParaleli
#KrahAvantreni
#KëmbëMotorri
Pjese kembimi per makina.
#Pjese te ndryshme kembimi.
#MotorraVolkswagenPasat2008 makinash AUTO 4 DURRES
#Kamje per makina AUTO 4 DURRES
#TurbinaVolkswagenPasat2008 per makina AUTO 4 DURRES
#AmortizatorFordGalaxy per makina AUTO 4 DURRES
#FenerVolkswagenPasat2008 per makina te ndryshme AUTO 4 DURRES.

#Auto4AlbaniaDurres

#pjeseALFA147#ALFA SPARK #pjeseAUDI
#pjeseAUDI 1.8#AUDI A 4#AUDI A 6 #AUDI A6#AUDI- #pjesePASAT
#pjeseBMV#BMV 320 #BMV 520 #pjeseCITROEN
#CITROEN C 1#CITROEN C3#CITROEN #pjeseGRAD #pjesePICASO
#pjeseCITROEN #PIKASO#CITROEN #pjeseSAXO #pjeseCITROEN #pjeseXSARA
#CITROEN-#pjeseFIESTA #pjeseDACIA #DASTER #pjeseFIAT #FIAT #600#FIAT #pjeseCHROMA#FIAT #pjeseDUBLO#FIAT #pjeseGRAND PUNTO
#FIAT #MULTIJET #FIAT #MULTIPLA JTD#FIAT #PUNTO
#FIAT #STILO#FIESTA- pjesePEZHO#FORD C MAX#FORD C MAX-FOCUS
#FORD #FIESTA#FORD #FOCUS#FORD FOCUS – C MAX
#FORD FOCUS TDCI#FORDBobina FOCUSTDI#FORD FUSION
#FORD #GALAXI#FORD #GALAXYBobina
#FORD KONEKT#FORD #MONDEOBobina
#FORD pjeseMONDEO TDI#GOLF 4 GOLF 4 SDI#GOLF5#GOLF6#HONDA #HONDA #AKORD#HYNDAI IX35#HYNDAI #JUKE
#HYNDAI #GETZH#YNDAI #TUSKONKIA #SPORTAGE#KIA-#HYNDAI
#pjeseKRAIZER PC #pjeseLANCIA #LAND #pjeseROVER FRILAND#MERCEDES A #CLASS#MERCEDES B CLASS
#MERCEDES #BENC #MERCEDES BENC CDI#MERCEDES BENZ A CLASS
#MERCEDES BENZ B CLASS#MERCEDES BENZ CLK 3200
#MERECEDES #BENZ ML 3000#MICUBISHI #COLT#MINI KUPER#NISAN ALMERA#NISAN MIKRA #OPEL #ASTRA #OPEL #ASTRA H #OPEL#COMBO#OPEL#CORSA#OPELBobina #FRONTERA#OPELBobina #MERIVA#OPELBobina #MERIVABobina XEP#OPELBobina #MERIVA-ASTRA#OPEL #MERIVA-CORSA XEP#OPEL #SIGNIUM #OPEL #ZAFIRA #OPEL-#FIAT#PEZHO
#PEZHO – CITROEN#PEZHO #1007#PEZHO #206 PLUS #PEZHO #208 #PEZHO-#CITROEN #RENAULT CLIO #RENO #RENO #CLIO#RENO F8#RENO #KANGO#RENO KANGO KASKAI#RENO #MEGAN#RENO #MEGAN F9#RENO #MEGANE#RENO #SHENIK #SAB-ZAFIRA#SEATBobina #IBIZABobina #SEATLEON#SHERVOLET MATIZ#SHERVOLET-#MATIZ – 4P#SMART FOR FOR#SUZUKI IGNIS
#SUZUKI #SUFT#SUZUKI SUIFT#TOYOTA #TOYOTA #AVENSIS#TOYOTA #CELIKA #TOYOTA #D4D#TOYOTA #RAV4 #TOYOTA YARIS #TOYOTAYARIS – 4P#TOYOTA YARIS 3 P#TOYOTA YARIS -3P#TOYOTA YARIS -4P#TOYOTA YARIS D4D#VOLSVAGEN #BETLE #VOLSVAGEN #GOLF#VOLSVAGEN #LUPO#VOLSVAGEN #PASAT #VOLSVAGENBobina #POLO#VOLSVAGEN #POLO MPI #VOLSVAGEN #SHARON#VOLSVAGEN/V#OLKSWAGEN POLO #VOLVOBobina #VOLVO #GDI

pjese kembimi per mercedes benz AUTO 4 DURRES
pjese kembimi ford AUTO 4 DURRES
pjese kembimi per makina v#olkswagen AUTO 4 DURRES
pjese kembimi AUTO 4 DURRES
pjese kembimi opel AUTO 4 DURRES
pjese kembimi per makina japoneze AUTO 4 DURRES
pjese kembimi AUTO 4 DURRES
Pjese Kembimi te perdorura Durres
Pjese te #perodorura kembimi.
Pjese kembimi #Importi.
Radiatorë and #Interkulerë
Sete Freksioni Disk-Specidisk-Volant
#Amortizatorë
#KokaParaleli
#KrahAvantreni
#KëmbëMotorri
#Pjese kembimi per makina.
#Pjese te ndryshme kembimi.
#Motorra makinash AUTO 4 DURRES
#KamjeFordGalaxy per makina AUTO 4 DURRES
#Turbina per makina AUTO 4 DURRES
#Amortizator per makina AUTO 4 DURRES

PISTONCINA-PISTONCIN AUDI,BMW,BENZ,VOLKSWAGEN,GOLF,FIAT,RENAULT,CITROEN

📮 #PISTONCINA
➡️ Ne Auto 4 Albania do te gjeni #PISONCIN per nje shumellojshmeri modelesh!
Pistoncina Audi A4 2001-2004
Pistoncina Mercedes Benz A Class 2001-2007
Pistoncina Opel Meriva 2005
Pistoncina Opel Astra 2005
Pistoncina Fiat Ulisse 2001
Pistoncina Fiat Grand Punto 2007
Pistoncina Peugeot 207 2007
Pistoncina Peugeot 307 2008
Pistoncina Ml 164 2004
Pistoncina Mazda RX8 2005
Pistoncina Fiato Qumbo 2008
Pistoncina Renault Megane 2005
Pistoncina Hynday Matrix 2005
Pistoncina Bmv Seria 5 2007
Pistoncina Fiat Punto 2002
Pistoncina Ford Mondeo 2003
Pistoncina Lexus 2008
Pistoncina Citroen C3 Pluriel 2005
Pistoncina Ford Fiesta 2015
Pistoncin Ml 166 2014
Pistoncin Golf 5 2004
Pistoncin Golf 6 2010
Pistoncin Alfa Romeo Mito 2012
Pistoncin Citroen C3 Picasso 2013
Pistoncin Alfa Romeo Giulietta 2014
Pistoncin Lancia Musa 2007
Pistoncin Mercedes Benz Clk 2004
Pistoncin Opel Meriva 2013
Pistoncin Citroen C1 2016
Pistoncin Ford C-MAX 2009
Pistoncin Corola Verso Viti 2005
Pistoncin Bmw 320 Viti 2003
Pistoncin Citroen C4 Picasso 2006
Pistoncin Citroen C4 Grand Picasso 2009
Pistoncin Toyota Yaris 2007
Pistoncin Toyota Yaris 2004
Pistoncin Alfa Romeo 159 2009

 

#AUTO4ALBANIA #PJESEkembimiORGJINALE
Për ç’do informacion jemi në shërbimin tuaj :
📲 069 89 00 312 📲 069 47 55781
Adresa :📮 Rr.Vëllazerimi Unaza e Re DURRËS.

KIT VOLANTI,KIT FREKSIONI AUTO 4 ALBANIA

Ne AUTO 4 ALBANIA do te gjeni Kit freksioni Kit Volanti ne gjendje shume te mire dhe me cmime konkuruese.
Kontakt : 📲 069 890 0312 / 069 47 55781
🛣️ Adresa :Rr.Vllazerimi unaza e re DURRËS

Si ta kuptoni nese freksioni duhet nderruar?

Freksioni është një komponent shumë i rëndësishëm per makinen t’uaj,që duhet të zëvendësohet të paktën një herë në jetën e një makine. Duhet te siguroheni qe gjendja e Kitit te Freksionit te jete gjithmonë në gjendje të mirë.Gjithashtu është shumë e rëndësishme:të dini se cfarë është, dhe si të përpiqeni ta mbani atë ne menyre sa më efikase për aq kohë sa të jetë e mundur.
Pothuajse të gjitha simptomat që tregojnë se freksioni është dëmtuar shfaqen ngadalë dhe shoferi i vë në dukje ato në fazën e fundit. Gjithkush e njeh zhurmën e keqe kur ndryshon marrshat, që do të thotë se lidhja nuk është plotësisht e ndarë.
Nëse kjo ndodh në mënyrë të përsëritur, edhe kur pedali i freksionit shtypet plotesisht, demtimi i freksionit është shpesh në një fazë të avancuar dhe zëvendësimi ështëi pashmangshëm.
Nëse shtypni pedalin dhe duhet të aplikoni më shumë forcë se zakonisht dhe freksioni reagon me vonese, ka të ngjarë të ketë ajër në cilindërin kryesor.

Si te verifikoni gjendjen e freksionit me nje prove te thjeshte?

Për këtë duhet qe automjeti juaj te jete në një sipërfaqe të sheshtë, Ndizni motorin dhe ngrini frenat e dores. Tani ;leshoni freksionin dhe mbajeni makinen ndezur. Pastaj filloni ndryshimin e marsheve ne më të lartë. Në mënyrë ideale, motori duhet përfundimisht të fiket (veproni me kujdes!). Nëse nuk fiket, freksioni është demtuar dhe duhet te blini nje freksion te ri.

Disa modele Kit Freksoni Kit Volanti qe ne disponojme

✔️Ford Fusion 1.6 Viti 2001
✔️Ford Fiesta 1.4 Viti 2004
✔️Ford Focus 1.8 Viti 2003
✔️Golf 4 1.9 Viti 2002
✔️Mercedes Benz A Class 2.0 Viti 2006
✔️Audi A 4 1.9 Viti 2003
✔️Volkswagen Polo 1.0 Viti 2002
✔️Opel Frontera 2.2 Viti 2001
✔️Opel Zafira 1.9 Viti 2007
✔️BMW 320 Viti 2002
✔️BMW 318 Benzinë Viti 2000
✔️Kia Pikanto 2005
✔️Corola Verso Viti 2004
✔️Corolla Verso 2.2 Viti 2007
✔️Suzuki Swift Viti 2008
✔️Hynday Gets 1.5 Viti 2006
✔️Kia Sorento 2.5 Viti 2004
✔️Peugeot 307 1.6 Viti 2004
✔️Renault Shenik 1.9 Viti 2006
✔️Citroen C4 Picasso 1.8 Viti 2008
✔️Fiat 1.3 Viti 2007
✔️Lancia 1.4 Viti 2004
✔️Fiat Grand Punto 1.4 Viti 2006
✔️Land Rover Viti 2002
✔️TOYOTA Avensis 2.2 Viti 2007
✔️BMW 320 Viti 2004
✔️Opel Meriva 1.7 Viti 2005
✔️Opel Agila Viti 2002
✔️Volkswagen Passat 2.0 Viti 2008
Jaguar 2.0 Viti 2005

Kit Freksioni I perdorurFord Fusion 1.6 Viti 2001
Kit Freksioni I perdorurFord Fiesta 1.4 Viti 2004
Kit Freksioni I perdorurFord Focus 1.8 Viti 2003
Kit Freksioni I perdorurGolf 4 1.9 Viti 2002
Kit Freksioni I perdorurMercedes Benz A Class 2.0 Viti 2006
Kit Freksioni I perdorurAudi A 4 1.9 Viti 2003
Kit Freksioni I perdorurVolkswagen Polo 1.0 Viti 2002
Kit Freksioni I perdorurOpel Frontera 2.2 Viti 2001
Kit Freksioni I perdorurOpel Zafira 1.9 Viti 2007
Kit Freksioni I perdorurBMW 320 Viti 2002
Kit Freksioni I perdorurBMW 318 Benzinë Viti 2000
Kit Freksioni I perdorurKia Pikanto 2005
Kit Freksioni I perdorurCorola Verso Viti 2004
Kit Freksioni I perdorurCorolla Verso 2.2 Viti 2007
Kit Freksioni I perdorurSuzuki Swift Viti 2008
Kit Freksioni I perdorurHynday Gets 1.5 Viti 2006
Kit Freksioni I perdorurKia Sorento 2.5 Viti 2004
Kit Freksioni I perdorurPeugeot 307 1.6 Viti 2004
Kit Freksioni I perdorurRenault Shenik 1.9 Viti 2006
Kit Freksioni I perdorurCitroen C4 Picasso 1.8 Viti 2008
Kit Freksioni I perdorurFiat 1.3 Viti 2007
Kit Freksioni I perdorurLancia 1.4 Viti 2004
Kit Freksioni I perdorurFiat Grand Punto 1.4 Viti 2006
Kit Freksioni I perdorurLand Rover Viti 2002
Kit Freksioni I perdorurTOYOTA Avensis 2.2 Viti 2007
Kit Freksioni I perdorurBMW 320 Viti 2004
Kit Freksioni I perdorurOPEL MERIVA 1.7 Viti 2005
Kit Freksioni I perdorurOpel Agila Viti 2002
Kit Freksioni I perdorurVolkswagen Passat 2.0 Viti 2008
Kit Freksioni I perdorurJaguar 2.0 Viti 2005

Kit volanti I perdorurFord Fusion 1.6 Viti 2001
Kit volanti I perdorurFord Fiesta 1.4 Viti 2004
Kit volanti I perdorurFord Focus 1.8 Viti 2003
Kit volanti I perdorurGolf 4 1.9 Viti 2002
Kit volanti I perdorurMercedes Benz A Class 2.0 Viti 2006
Kit volanti I perdorurAudi A 4 1.9 Viti 2003
Kit volanti I perdorurVolkswagen Polo 1.0 Viti 2002
Kit volanti I perdorurOpel Frontera 2.2 Viti 2001
Kit volanti I perdorurOpel Zafira 1.9 Viti 2007
Kit volanti I perdorurBMW 320 Viti 2002
Kit volanti I perdorurBMW 318 Benzinë Viti 2000
Kit volanti I perdorurKia Pikanto 2005
Kit volanti I perdorurCorola Verso Viti 2004
Kit volanti I perdorurCorolla Verso 2.2 Viti 2007
Kit volanti I perdorurSuzuki Swift Viti 2008
Kit volanti I perdorurHynday Gets 1.5 Viti 2006
Kit volanti I perdorurKia Sorento 2.5 Viti 2004
Kit volanti I perdorurPeugeot 307 1.6 Viti 2004
Kit volanti I perdorurRenault Shenik 1.9 Viti 2006
Kit volanti I perdorurCitroen C4 Picasso 1.8 Viti 2008
Kit volanti I perdorurFiat 1.3 Viti 2007
Kit volanti I perdorurLancia 1.4 Viti 2004
Kit volanti I perdorurFiat Grand Punto 1.4 Viti 2006
Kit volanti I perdorurLand Rover Viti 2002
Kit volanti I perdorurTOYOTA Avensis 2.2 Viti 2007
Kit volanti I perdorurBMW 320 Viti 2004
Kit volanti I perdorurOPEL MERIVA 1.7 Viti 2005
Kit volanti I perdorurOpel Agila Viti 2002
Kit volanti I perdorurVolkswagen Passat 2.0 Viti 2008
Kit volanti I perdorurJaguar 2.0 Viti 2005

Kit FreksioniFord Fusion 1.6 Viti 2001
Kit FreksioniFord Fiesta 1.4 Viti 2004
Kit FreksioniFord Focus 1.8 Viti 2003
Kit FreksioniGolf 4 1.9 Viti 2002
Kit FreksioniMercedes Benz A Class 2.0 Viti 2006
Kit FreksioniAudi A 4 1.9 Viti 2003
Kit FreksioniVolkswagen Polo 1.0 Viti 2002
Kit FreksioniOpel Frontera 2.2 Viti 2001
Kit FreksioniOpel Zafira 1.9 Viti 2007
Kit FreksioniBMW 320 Viti 2002
Kit FreksioniBMW 318 Benzinë Viti 2000
Kit FreksioniKia Pikanto 2005
Kit FreksioniCorola Verso Viti 2004
Kit FreksioniCorolla Verso 2.2 Viti 2007
Kit FreksioniSuzuki Swift Viti 2008
Kit FreksioniHynday Gets 1.5 Viti 2006
Kit FreksioniKia Sorento 2.5 Viti 2004
Kit FreksioniPeugeot 307 1.6 Viti 2004
Kit FreksioniRenault Shenik 1.9 Viti 2006
Kit FreksioniCitroen C4 Picasso 1.8 Viti 2008
Kit FreksioniFiat 1.3 Viti 2007
Kit FreksioniLancia 1.4 Viti 2004
Kit FreksioniFiat Grand Punto 1.4 Viti 2006
Kit FreksioniLand Rover Viti 2002
Kit FreksioniTOYOTA Avensis 2.2 Viti 2007
Kit FreksioniBMW 320 Viti 2004
Kit FreksioniOPEL MERIVA 1.7 Viti 2005
Kit FreksioniOpel Agila Viti 2002
Kit FreksioniVolkswagen Passat 2.0 Viti 2008
Kit FreksioniJaguar 2.0 Viti 2005

Kit VolantiFord Fusion 1.6 Viti 2001
Kit VolantiFord Fiesta 1.4 Viti 2004
Kit VolantiFord Focus 1.8 Viti 2003
Kit VolantiGolf 4 1.9 Viti 2002
Kit VolantiMercedes Benz A Class 2.0 Viti 2006
Kit VolantiAudi A 4 1.9 Viti 2003
Kit VolantiVolkswagen Polo 1.0 Viti 2002
Kit VolantiOpel Frontera 2.2 Viti 2001
Kit VolantiOpel Zafira 1.9 Viti 2007
Kit VolantiBMW 320 Viti 2002
Kit VolantiBMW 318 Benzinë Viti 2000
Kit VolantiKia Pikanto 2005
Kit VolantiCorola Verso Viti 2004
Kit VolantiCorolla Verso 2.2 Viti 2007
Kit VolantiSuzuki Swift Viti 2008
Kit VolantiHynday Gets 1.5 Viti 2006
Kit VolantiKia Sorento 2.5 Viti 2004
Kit VolantiPeugeot 307 1.6 Viti 2004
Kit VolantiRenault Shenik 1.9 Viti 2006
Kit VolantiCitroen C4 Picasso 1.8 Viti 2008
Kit VolantiFiat 1.3 Viti 2007
Kit VolantiLancia 1.4 Viti 2004
Kit VolantiFiat Grand Punto 1.4 Viti 2006
Kit VolantiLand Rover Viti 2002
Kit VolantiTOYOTA Avensis 2.2 Viti 2007
Kit VolantiBMW 320 Viti 2004
Kit VolantiOPEL MERIVA 1.7 Viti 2005
Kit VolantiOpel Agila Viti 2002
Kit VolantiVolkswagen Passat 2.0 Viti 2008
Kit VolantiJaguar 2.0 Viti 2005

PJESË KËMBIMI PËR AUDI A 4 AUTO 4 ALBANIA DURRËS

📮 #AUTO4 #ALBANIA #DURRËS
➡️ PJESË E FURNIZIMIT TË RI !!!

➡️PJESË KËMBIMI PËR AUDI A 4 !

✔️ Marka ➡️ AUDI A 4
✔️ Cilindrata ➡️ 1.9
✔️ Karburanti: NAFTË
✔️ Viti i prodhimit➡️ 2004

#AUTO4ALBANIA #PJESËORGJINALE
Për ç’do informacion jemi në shërbimin tuaj :
📲 069 89 00 312 📲 069 47 55781
Adresa :📮 Rr.Vëllazerimi Unaza e Re DURRËS.

#audiA4AUTO4ALBANIA #Auto4pjeseKembimiTePerdorura
#AUTO4ALBANIA #fiatAuto4AlbaniaDurres #auto#alfaromeoAuto4AlbaniaDurres #pjese #lanciaAuto4AlbaniaDurres#makinaAuto4AlbaniaDurres #pjes #audi #benz #jeep #alfa #pjeseKembimi#pjeseKembimiPerPjes #MakinaPerPjesKembimi#PjeseKembimiPerMakinaTePerdorura #Auto4Durres #PikeMakinash#MakinaTeNdryshme #PjesNeDurres #PjeseKembimiNeDurres#Auto4DurresPjeseKembimi #DurresPjeseKembimi #CmimiPjeseKembimi #PjeseKembimiLire #PjeseKembimiCilesore #PjseCilesore #Cilesi #Korrektesi #Auto4AlbaniaDurres #PasionPerMakina #PjeseAudiDurjeseVolkswagenDurres #shasimakineAuto4AlbaniaDurres #kamjeAuto4AlbaniaDurres #filtriAuto4AlbaniaDurres #volant #seat #audi #amortizatorbagazhi #motorrino #turbo #maskarino #oficin #mekanik #golf #motorrkompletAuto4AlbaniaDurres #uraMakinash #kroskot #mbrojtesegomeAuto4AlbaniaDurres #rripasigurimiAuto4AlbaniaDurres #parafangoAuto4AlbaniaDurres #kilometrazh #bokse #fener #radiator #tambure #shpatull #levamarrshi #kapakajriAuto4AlbaniaDurres #kasetofon #stopa #tapiceridyeresh #Pjeseaudi #euroricambi #amortizator #serbetin #depresor #brava #sami #kofano
#parakolpmbrapakolp #grupTimoni #disqeAuto4AlbaniaDurres #dinamo #likeAuto4AlbaniaDurres #pompa #klimaAuto4AlbaniaDurres #Albania #dyer #sedile #motorrxhami #timon #absAuto4AlbaniaDurres#antinebia #bagazhe #pompsarbatoriAuto4AlbaniaDurres #grushta #bidona #airbag #egr #pasqyraAuto4AlbaniaDurres #Auto4AlbaniaDurres

Telefono tani !
Maps